Dni otwarte naszego gimnazjum

Już niedługo trzecie klasy opuszczą mury naszej szkoły, a od września nasze szeregi zasilą dzisiejsi szóstoklasiści. Dlatego też dziś (tj. 28 kwietnia) zaczęły się dni otwarte Gimnazjum nr 1 w Polkowicach, które mają na celu zapoznać przyszłych gimnazjalistów z ich nową szkołą. Potrwają one do 30 kwietnia. Przez ten czas szóstoklasiści ze wszystkich polkowickich podstawówek (i z Jędrzychowa) będą zapoznawali się z warunkami nauki w naszym gimnazjum oraz zostaną oprowadzeni po szkole. W tym czasie także kółka zainteresowań przedstawiają przyszłym gimnazjalistom swoje osiągnięcia. Oprócz koła chemicznego, swoje osiągnięcia zaprezentowały także koło młodych regionalistów oraz koło Przedsiębiorczość. Za całą akcję otwartych drzwi są odpowiedzialni liderzy.
Szóstoklasistów najbardziej zainteresowały eksperymenty naszych chemików oraz - oczywiście - nasze pracownie komputerowe :).

Kitek