Zebrania z rodzicami

20 listopada (w środę) w godzinach od 16.00 do 19.00 odbyły się zebrania z rodzicami. Rodzice, aby złagodzić nerwy przed lub po otrzymaniu kartek z ocenami, mogli zapoznać się z ciekawą ofertą szkoły. W holu na parterze były sprzedawane kartki świąteczne przygotowane przez uczniów z Klubu Gimnazjalisty. Natomiast w galerii na pierwszym piętrze można było zwiedzić wystawę wykonaną przez uczestników obozu naukowego, który odbył się w dniach 28 września - 4 października br. pod przewodnictwem pań: Jolanty Wrzos, Iwony Olszak i Lidii Kuc. Rodzice mogli także obejrzeć prezentację multimedialną przygotowaną i wyświetlaną na dużym ekranie przez uczniów klasy 2i - uczestników obozu.
Zapewne w tym samym czasie w domu uczniowie z niecierpliwością wyczekiwali powrotu rodziców wciskając tu i ówdzie poduszki, aby ochronić czułe miejsca.

Mateusz Czub i Dominik Cierlik (2i)