Konkurs informatyczny na stronę internetową o Małym Księciu

20 marca 2003 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na stronę internetową "Mały Książę - Mój przyjaciel". Organizatorem konkursu było Samorządowe Centrum Edukacji w Radwanicach. Przedstawiciele naszej szkoły: Alicja Bienias, Grzegorz Godlewski i ja - Monika Tramś, pojechaliśmy na miejscu zaprezentować swoją pracę. Zostaliśmy tam bardzo ciepło przyjęci przez kadrę nauczycielską i naszych rówieśników. Pomimo faktu, że cały czas panowała przemiła atmosfera, wyczuwalna była jednak nutka rywalizacji :). 
Prace radwanickich gimnazjalistów były bardzo ciekawe i twórcze. Choć konkurencja była duża, to ostatecznie nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce!!! W nagrodę otrzymaliśmy liczne gratulacje i śliczne książki. Już teraz zaproszono nas na uroczystość nadania placówce imiena Antoine de Saint Exupery'ego. 
Zarówno ja jak i moi towarzysze podróży mamy nadzieję, iż odwiedzimy jeszcze kiedyś Radwanice i zobaczymy się z naszymi nowymi znajomymi. Naprawdę świetnie się bawiliśmy i bardzo miło spędziliśmy czas :).

Monika Tramś

Powrót do Archiwum