Wręczenie nagród w konkursie kartek świątecznych

Od lewej: Grażyna Pełech, Barbara Kręgiel, Katarzyna Prus

20 lutego miało miejsce wręczenie nagród dla zwycięzców w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Kartek Świątecznych. Ta miła uroczystość odbyła się w gabinecie dyrektora, a dyplomy i upominki wręczyła Pani Elżbieta Kich-Wiśniewska. Uczniowie, przypomnijmy: Barbara Kręgiel (I miejsce), Katarzyna Prus (II miejsce) i Grażyna Pełech (III miejsce), otrzymały monografie wydane z okazji 10-lecia Parafii Matki Bożej Królowej Polski, które przekazał dla laureatek ksiądz Przemysław Słyszko, oraz upominki w postaci płyt z programami edukacyjnymi i małego słownika polsko-angielskiego.

Jest już wiadomo, że kartki wysłane na konkurs ogólnopolski zyskały uznanie komisji. Grażyna Pełech zdobyła I miejsce w kategorii gimnazjów, a nasza szkoła została wyróżnione nagrodą specjalną za prezentację prac uczniów wykonanych w konkursach klasowych na szkolnej stronie internetowej.