Szkolny konkurs na kartkę świąteczną rozstrzygnięty!

Został rozstrzygnięty etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Kartek Świątecznych organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej. Kartki były wykonywane wykonanych techniką komputerową. W pierwszym etapie (klasowym) startowało blisko 500 uczniów z 21 klas. Do drugiego etapu (szkolnego) nauczyciele informatyki wybrali 44 prace. Spośród nich wyłoniono trzy najciekawsze kartki, które zostały wysłane na konkurs ogólnopolski.

I miejsce - Barbara Kręgiel (1a)

Ich autorami, a w zasadzie autorkami, bo wszystkie nagrodzone prace wykonały dziewczyny, są (w kolejności uzyskanych miejsc):

1. Barbara Kręgiel (1a)
  2. Katarzyna Prus (1m)
  3. Grażyna Pełech (2m)

W skład komisji oceniającej kartki w etapie szkolnym weszli: Elżbieta Kich-Wiśniewska (dyrektor szkoły), Małgorzata Somerfeld-Lasko (nauczyciel plastyki),  Mariola Traczyk (wicedyrektor i nauczyciel informatyki), ks. Przemysław Słyszko, Karolina Iwanina i Elżbieta Śpiewak (nauczyciele religii), Teresa Cierlik, Jacek Gryś i Robert Królikowski (nauczyciele informatyki) oraz Jolanta Wrzos (nauczyciel geografii).

II miejsce - Katarzyna Prus (1m)

III miejsce - Grażyna Pełech (2m)