Klub Liderów pomaga Patrykowi

Dziś tj. 14 maja 2003, odbyły się ostatnie już w tym roku szkolnym spotkania wychowawców z rodzicami. Spodziewając się dużej frekwencji wśród rodziców, Klub Liderów zorganizował kiermasz nici, zamków błyskawicznych i innej galanterii, pozyskanej z przedsiębiorstwa "Danipol". Odbyła się również sprzedaż książek zebranych wśród uczniów. Ceny wszystkich towarów były wyjątkowo niskie, co zachęciło rodziców do zakupów. A warto było wydać parę złotych, ponieważ wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie chorego na białaczkę Patryka (byłego ucznia SP 4 Polkowice). Warto wspomnieć, że z inicjatywy KL już od kilku tygodni trwa zbiórka pieniędzy na ten cel. Udało się pozyskać ponad 600 zł. Po dzisiejszej akcji suma ta znacznie wzrośnie.

Piotr Galiński