Dyskoteka Szkolna

W dniu 07.11.2002 roku odbyła się kolejna dyskoteka szkolna. Dyskoteka była organizowana przez klasę 2 m. Uczniowie bawili się przy muzyce Techno i Hip-Hop a czasem nawet wpadały wolne melodie. Na dyskotece panowała bardzo miła atmosfera. Niektórzy nawet wymieniali się lizakami (co dopiero działo się po dyskotece!). Bilet wstępu na dyskoteką kosztował 1 zł. Klasa 2 m zadbała o wszystko, podczas zabawy gdy uczniowie świetnie się bawili, nauczyciele objadali się ciastkami przygotowanymi przez 2 m. Dyskoteka skończyła się przed czasem z powodu awarii sprzętu,  ale - jednym słowem - było super i na pewno wszyscy wybawili się dobrze. Klasa 2m planuje zorganizowanie szkolnej edycji "IDOLA" i właśnie na to chcą przekazać pieniądze z dyskoteki.

Bartłomiej Czapczyński (2i)