Supergimnazjalistka i supergimnazjalista już wybrani!

Miesiąc temu zaprosiliśmy wszystkich (uczniów, nauczycieli, rodziców...) do wspólnej zabawy. Przez cały maj mogliście głosować na najpopularniejszą uczennicę i najpopularniejszego ucznia naszego Gimnazjum.
Do końca kwietnia zbieraliśmy Wasze propozycje. Spośród nich - tych, które pojawiały się najczęściej - wybraliśmy dziesięciu uczniów i dziesięć uczennic do plebiscytu. Ich nazwiska zostały umieszczone w specjalnych ankietach. Wystarczyło wybrać nazwisko swego faworyta (albo faworytki) i zagłosować. Zgodnie z zapowiedzią ankieta trwała do końca maja. Z ilości oddanych głosów wnioskujemy, że zabawa cieszyła się sporą popularnością. A oto wyniki głosowania:
Najpopularniejszą uczennicą w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach została Natalia Kozak z klasy 3m, zaś najpopularniejszym uczniem - Tomasz Majewicz z 3a. Gratulujemy tak dużej popularności! O terminie wręczenia dyplomów i maskotek przekazanych przez Radę Samorządu Uczniowskiego poinformujemy przez radiowęzeł szkolny. A oto zdjęcia zwycięzców:

Natalia Kozak Łukasz Majewicz

Poniżej przedstawiamy pełne wyniki głosowania:

Głosowanie na supergimnazjalistkę

Głosowanie na supergimnazjalistę