Powrót do strony głównej

Ostatni dzień "Tygodnia Europejskiego" miał rozpocząć się przemarszem uczniów ulicami osiedla. Z powodu deszczowej pogody pochód odbył się na korytarzach szkoły.

Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie
Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie

Następnie uczniowie przeszli do dużej sali gimnastycznej, gdzie odbyły się finały rozgrywek w uni-hocka, konkurs rzutu beretem i przeciąganie liny. Kto nie chciał kibicować zmaganiom sportowym, mógł poszaleć na dyskotece.

Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie

Uroczyste zakończenie "Tygodnia Europejskiego" odbyło się w dużej sali gimnastycznej. Po odegraniu hymnu Zjednoczonej Europy dyrektor szkoły, pani Elżbieta Kich-Wisniewska pochwaliła młodzież za duże zaangażowanie i pomysłowość podczas rywalizacji i wręczyła nagrody. I miejsce w realizacji projektu "Tydzień Europejski" zajęła klasa 2i.

Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie