DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

Tradycyjnie 21 marca jest w naszej szkole Dniem Samorządności. W tym dniu nie ma "normalnych" lekcji. Rada SU przygotowuje szereg imprez o charakterze masowym. W tym roku odbyły się: "Giełda Talentów Muzycznych", prezentacja klas pod hasłem "Klasa na medal", turniej "Godzina mocnej próby", rewia mody wiosennej, turniej "Młodzi Milionerzy", podsumowanie konkursu plastycznego "Wiosna, wiosna..." i mecz piłki nożnej nauczyciele kontra uczniowie.

Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie Powiększenie