Spotkanie w Urzędzie Gminy

Dnia 31 maja laureaci konkursów z gimnazjum i szkół podstawowych byli gośćmi Pani Stanisławy Bocian, wiceburmistrz Gminy Polkowice oraz Pani Doroty Trzmielewskiej, kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu. Na spotkanie, w towarzystwie swoich nauczycieli, przybyło 29 uczniów, w tym 12 uczniów z naszego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej nr 4. A oto oni:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

- I miejsce w III powiatowym konkursie plastyczno-literackim "W pustyni i w puszczy" zorganizowanym przez POKSiR "Impresja".

- jako jedna z zawodniczek drużyny przyczyniła się do uzyskania I miejsca przez Gimnazjum nr 1 w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Europie.

GIMNAZJUM NR 1

Dziękuję pedagogom za ich trud i wysiłek, jaki wkładają w edukację swoich podopiecznych - mówiła Pani Stanisława Bocian. Wyróżnieni uczniowie otrzymali honorowe dyplomy i drobne upominki.

Dominik Trzmielewski (1a)