OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
W ROKU SZKOLNYM 2000/2001

Data Miejsce Nazwa zawodów

Nauczyciel
przygot.

Nauczyciel 
opiek.

Lokata

1-30.09.2000 Polkowice

Jesienne biegi przełajowe (TKKF)

Joanna Kotwica, Klaudia Podgórska,Teresa Kowalska, Dorota Wojciech, Robert Pierzchała, Paweł Szadyko. Joanna Kotwica, Klaudia Podgórska, Teresa Kowalska, Dorota Wojciech, Paweł Szadyko

I miejsce: Dorota Chociaj
II miejsce: Iwona Gawrzoł

2.09.2000 Zielona Góra Mistrzostwa Euroregionu Polska - Czechy - Niemcy w LA Robert Pierzchała Robert Pierzchała

II - Katarzyna Kusznier: kula
IV - Sandra Woźniak: skok w dal
IX - Serwiński: dysk
IX - Grzegorz Sznajder: kula

19.09.2000 Zielona Góra Mistrzostwa Makroregionu w lekkiej atletyce Robert Pierzchała Robert Pierzchała III - Katarzyna Kusznier: oszczep
IX - Katarzyna Kusznier: kula
IX - Serwiński: dysk
IX - Grzegorz Sznajder: kula
IV - Sandra Woźniak: skok w dal
7.10.2000 Polkowice Powiatowe biegi sztafetowe Dorota Wojciech, Klaudia Podgórska, Robert Pierzchała, Joanna Kotwica, Paweł Szadyko, Sebastian Rudnicki Dorota Wojciech, Robert Pierzchała, Paweł Szadyko I - dziewczęta,
I - chłopcy
12.10.2000 Wrocław Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce Robert Pierzchała Robert Pierzchała III - Małach: 300 m
I  - Katarzyna Kusznier: kula
II - Dominika Ryglicka: kula
IV - Małgorzata Karlak: kula
V  - Anna Sokołowska: kula
IV - Sandra Woźniak: 100 m
II - Grzegorz Sznajder: kula
II - Mariusz Wierzbicki: 300 m
19.10.2000 Wrocław Wojewódzkie sztafetowe biegi piełajowe Dorota Wojciech, Klaudia Podgórska, Joanna Kotwica, Robert Pierzchała, Sebastian Rudnicki Dorota Wojciech, Robert Pierzchała X miejsce chłopcy
V miejsce dziewczęta
25.11.2000 Polkowice Mistrzostwa powiatu w p. koszykowej dziewcząt Sebastian Rudnicki Sebastian Rudnicki I miejsce
2.12.2000 Polkowice Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej dz. i chł. dziewczyny: Teresa Kowalska;
chłopcy: Dorota Wojciech
dziewczyny: Teresa Kowalska;
chłopcy: Dorota Wojciech
dziewczyny II miejsce
chłopcy I miejsce
2.12.2000 Przemków Mistrzostwa Powiatu w p. koszykowej chłopców Paweł Szadyko Paweł Szadyko III miejsce
5.12.2000 Chobienia Mistrzostwa Dolnego Śląska w badmintona Sebastian Rudnicki VI miejsce
5.12.2000 Polkowice Mikołajkowy turniej p. ręcznej dziewcząt Dorota Wojciech Dorota Wojciech II miejsce
9.12.2000 Polkowice Mistrzostwa Powiatu w p. siatkowej dziewcząt Dorota Wojciech Dorota Wojciech, p. Czyż I miejsce
12.12.2000 Polkowice Mistrzostwa Polkowic w mini koszykówce chłopców Dorota Wojciech Dorota Wojciech II miejsce
15.12.2000 Chobienia Mistrzostwa Dolnego Śląska w badmintona kl VI dziewczyny: Teresa Kowalska
chłopcy: Dorota Wojciech
Dorota Wojciech V miejsce
16.12.2000 Polkowice Mistrzostwa powiatu w p. siatkowej chłopców Sebastian Rudnicki, p. Kiczek-Hoffman p. Kiczek- Hoffman I miejsce
16.12.2000 Przemków Mistrzostwa powiatu w mini p. koszykowej chłopców Dorota Wojciech Dorota Wojciech III miejsce
16.12.2000 Wałbrzych Halowy mityng lekkoatletyczny Robert Pierzchała Robert Pierzchała I - Kusznier (kula)
II - Ryglicka (kula)
II - Wożniak (w dal)
II - Wożniak (60 m)
I - Wierzbicki (60m)
I - Wierzbicki (60m)
I - Kaczorowski (w dal)
I - Wierzycki (kula)
6.01.2001 Polkowice Mistrzostwa powiatu w p. ręcznej dziewcząt Dorota Wojciech Dorota Wojciech I miejsce
6.01.2001 Wałbrzych Ogólnopolski halowy mityng lekkoatletyczny Robert Pierzchała Robert Pierzchała I - Wierzbicki (60m) II Sznajder (kula)
13.01.2001 Polkowice Mistrzostwa powiatu w p. ręcznej chłopców Dorota Wojciech, p. Czyż Dorota Wojciech, Teresa Czyż I miejsce
19.01.2001 Chobienia Mistrzostwa województwa w unihoca Dorota Wojciech, Teresa Kowalska Dorota Wojciech VI miejsce
3.02.2001 Polkowice

Mistrzostwa Polkowic w tenisie stołowym kl VI

  Paweł Szadyko dziewczęta - III miejsce
chłopcy - III miejsce
27.02.2001 Głogów

Półfinał wojewódzki w mini piłce siatkowej chłopców kl. VI

Dorota Wojciech Dorota Wojciech III miejsce
3.03.2001 Polkowice

Mistrzostwa Polkowic w szachach kl. VI

  Dorota Wojciech III miejsce
7.03.2001 Polkowice

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

Klub "Górnik" Polkowice Paweł Szadyko dziewczęta - I miejsce
chłopcy I miejsce
7.03.2001 Lubin

Półfinał strefowy w piłce ręcznej dziewcząt

Dorota Wojciech Dorota Wojciech III miejsce
10.03.2001 Polkowice

Mistrzostwa powiatu w szachach

  Katarzyna Hoffman I i II miejsce
10.03.2001 Bystrzyca Oławska

Otwarte mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych

Robert Pierzchała - Gimnazjum
Teresa Kowalska - SP
Teresa Kowalska IV - Małach
V - Kowalska M.
10.03.2001 Gaworzyce

Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w piłce ręcznej dziewcząt

Dorota Wojciech Dorota Wojciech, Teresa Czyż II miejsce
20.03.2001 Jerzmanowa

Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w p. siatkowej

Dorota Wojciech Dorota Wojciech III miejsce
21.03.2001 Lubin

Półfinał strefowy w p. ręcznej chłopców

Dorota Wojciech, p. Czyż Dorota Wojciech, Robert Pierzchała III miejsce
30.03.2001 Polkowice

Mistrzostwa Strefowe w tenisie stołowym

klub tenisa Dorota Wojciech dziewczęta - II miejsce
chłopcy - II miejsce
3.04.2001 Głogów

Półfinał strefowy w p. siatkowej dziewcząt

Dorota Wojciech Dorota Wojciech dziewczęta - III
4.04.2001 Legnica

Mistrzostwa strefy legnickiej w szachach

----------- Tomasz Ruszkowski IV miejsce
5.04.2001 Polkowice

Strefowe mistrzostwa w stafetach pływackich

----------- Dorota Pabis, Joanna Kotwica dziewczęta - II miejce,
chłopcy - I miejsce
7.04.2001 Polkowice

Mistrzostwa TKKF w biegach przełajowych

Teresa Kowalska, Robert Pierzchała Teresa Kowalska, Robert Pierzchała I, II i III miejsce
10.04.2001 Polkowice

Półfinał strefowy w p. koszykowej dziewcząt

Sebastian Rudnicki Sebastian Rudnicki I miejsce
18.04.2001 Polkowice

Mistrzostwa strefy legnickiej w p. koszykowej dziewcząt

Sebastian Rudnicki Sebastian Rudnicki I miejsce
19.04.2001 Polkowice

Wojewódzkie sztafety pływackie

p. Pabis Dorota Pabis dziewczęta - IV miejsce,
chłopcy - V miejsce
25.04.2001 Chobienia

Mistrzostwa wojewódzkie w uni-hoca

--------- Sebastian Rudnicki VII miejsce
25.04.2001 Polkowice

Mistrzostwa Polkowic w p. nożnej klas VI

Dorota Wojciech Dorota Wojciech I miejsce
27.04.2001 Legnica

Mistrzostwa Wojewódzkie w p. koszykowej dziewcząt

Sebastian Rudnicki Sebastian Rudnicki II miejsce
27.04.2001 Legnica

Mistrzostwa wojewódzkie w tenisie stołowym

klub sportowy
p. Słowiński
Dorota Wojciech dziewczęta -I miejsce
chłopcy - V miejsce
28.04.2001 Polkowice

Mistrzostwa powiatu w p. nożnej kl. VI

Dorota Wojciech Dorota Wojciech III miejsce
28.04.2001 Bogatynia

Mityng - Otwarcie sezony lekkoatletycznego

Dorota Wojciech, Robert Pierzchała ------------- I m-ce - Wierzbicki (100m)
IV m-ce Sijka (100m)
III Skupin (kula)
III Woźniak (100m)
I m-ce Kusznier (kula)
II m-ce Ryglicka (kula)
II m-ce Małach (200m)
03.05.2001 Bojanowo

Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny

Dorota Wojciech, Robert Pierzchała Dorota Wojciech, Robert Pierzchała I m-ce - Kusznier (kula)
II m-ce Ryglicka (kula)
III m-ce Karlak (kula)
II miejsce - 4x166.5M, [Wożniak, Dołoszuk, Wierzbicki, Małach],
III Woźniak (100m),
III Małach (100m),
IV m-ce Wierzbicki (100m)
05.05.2001 Zielona Góra

mityng lekkoatletyczny

Dorota Wojciech, Robert Pierzchała Dorota Wojciech, Robert Pierzchała Kusznier (kula)
II - Karlak (kula)
III Ryglicka (kula)
11.05.2001 Polkowice

Mistrzostwa strefy legnickiej w dwuboju nowoczesnym

Robert Pierzchała, p. Pabis, Klaudia Podgórska Dorota Wojciech I miejsce
12.05.2001 Wrocław

Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce

Robert Pierzchała Robert Pierzchała II m-ce Kusznier [kula]
III Ryglicka [kula]
IV Karlak [kula]
II Małach [300m]
IX Woźniak [100]
16.05.2001 Lubin

Mistrzostwa strefy legnickiej w lekkiej atletyce

Robert Pierzchała, Dorota Wojciech Robert Pierzchała, Dorota Wojciech III m-ce Lehner [100m]
IV Kierzyk [100m]
V Buczkowska [100m]
II Wierzbicki [100m]
III Małach [100m]
I Kusznier [oszczep]
II Kusak [oszczep]
I Sznajder [kula]
II Wierzycki [kula]
I Kiel [dysk]
II Serwiński [dysk]
II Maciuszek [oszczep]
III Błażejewski [oszczep]
III Błażejewski [oszczep]
Mrozik [skok w dal]
VII Szymczyk [skok w dal]
I Ryglicka [kula]
II Karlak [kula]
19.05.2001 Grębocice Mistrzostwa powiatu w p. nożnej Dominik Nowak Dominik Nowak II miejsce
23.05.2001 Lubin Mistrzostwa strefy legnickiej w lidze lekkoatletycznej Dorota Wojciech, Robert Pierzchała Dorota Wojciech, Robert Pierzchała I m-ce Ryglicka [kula]
I Kusznier [oszczep]
I Małach [300m]
I Kiel [dysk]
II Kusak [oszczep]
II Karlak [kula]
II Sznajder [kula]
II Serwiński
II Błażejewski [oszczep]
II Sijka [300m]
III Maciuszek [oszczep]
III Lehner [100m]
III Bednarz [skok w dal]
Greń Paweł [dysk]
4x100m chłopcy - II miejsce
4x100 dziewczęta - III m-ce
III Sokołowska [kula]
III Florian [oszczep]
30.05.2001 Wrocław

Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce

Dorota Wojciech, Robert Pierzchała Dorota Wojciech, Robert Pierzchała I miejsce Kusznier [kula]
III Ryglicka [kula]
VII Serwiński [dysk]
VII Błażejewski [oszczep]
VIII Maciuszek [oszczep]
VI Małach [300m]
2.06.2001 Wrocław

Dolnośląskie Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

Dorota Wojciech, Robert Pierzchała, Teresa Kowalska Dorota Wojciech, Robert Pierzchała, Teresa Kowalska II Sakiński [100m]
V Kowalska [600m]
2.06.2001 Wrocław

Klubowa Liga młodzików

Dorota Wojciech, Robert Pierzchała Dorota Wojciech, Robert Pierzchała I Kusznier [kula]
IV Karlak [kula]
V Ryglicka [kula]
III Małach [300m]
19.06.2001 Polkowice Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w LA Dorota Wojciech,
Robert Pierzchała,
Klaudia Podgórska
Dorota Wojciech,
Robert Pierzchała
dziewczyny:
100 m - I miejsce,
skok w dal - I i II miejsce
300 m - I miejsce,
kula - I, II i III miejsce
chlopcy:
100 m - I i II miejsce,
skok w dal - I miejsce,
300 m - I i III mijsce,
kula - I, II i III miejsce

LISTA UCZESTNIKÓW/ZWYCIĘZCÓW IMPREZ:

Jesienne biegi przełajowe:

Zwycięzcy:

I miejsce: Dorota Chociaj
II miejsce: Iwona Gawrzoł

Udział:

Joanna Niewiadomska, Dominika Niedźwiedzka, Iwona Kozina, Aleksandra Padniewska, Edyta Arabska


Powiatowe biegi przełajowe:

skład dziewcząt:

Ewelina Zając, Sandra Woźniak, Karolina Kierzyk, Joanna Lebica, Weronika Narwojsz, Edyta Chociaj, Kamila Kaster, Kamila Piwwońska, Katarzyna Ożóg, Joanna Jania

skład chłopców:

Jacek Jakóbczyk, Tomasz Błażejewski, Tomasz Kurgan, Mariusz Wierzbicki, Arkadiusz Kosior, Dawid Maćkowiak, Mateusz Kurowski, Sebastian Małach, Kamil Sulikowski, Piotr Wachowicz


Wojewódzkie szafetowe biegi przełajowe

skład dziewcząt:

Ewelina Zając, Kamila Kaster, Sandra Woźniak, Joanna Jania, Izabela Ziomek, Weronika Narwojsz, Iwona Gawrzoł, Joanna Lebica, Dorota Chociaj, Katarzyna Ożóg

skład chłopców:

Mariusz Wierzbicki, Tomasz Kurgan, Jacek Jakóbczyk, Tomasz Koptyński, Sebastian Małach, Kamil Sulikowski, Arkadiusz Kosior, Piotr Wachowicz, Tomasz Błażejewski, Jakub Błaszczyk


Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt:

Ewelina Zając, Weronika Narwojsz, Joanna Lebica, Teliga, Joanna Marcyszyn, Karolina Stępkowska, Joanna Jania, Marlena Nikiforuk, Paulina Głogowska, Elżbieta Szwarczewska


Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej

dziewczęta:
Marta Kowalska, Małgorzata Zych, Marta Miszczak, Joanna Dyczko, Pijewska, Skrzydłowska


Mistrzostwa Powiatu w p. koszykowej chłopców

Mateusz Kurowski, Andrzej Padniewski, Piotr Krzeszowski, Jakub Błaszczyk, Jerzy Sijka, Marek Szymczyk, Marcin Waciński, Wojciechowski, Sławomir Kaczanowski, Marcin Osowski


Mistrzostwa Dolnego Śląska w badmintona

Bucyk, Dawid Maćkowiak, Kamil Sulikowski, Wojciech Suchański


Mikołajkowy turniej p. ręcznej dziewcząt

Katarzyna Kusznier, Ewelina Kusak, Patrycja Gocławska, Dominika Ryglicka, Sandra Woźniak, Monika Romaszko, Diana Małachowska, Katarzyna Traucbor, Barabara Peszek, Agnieszka Kubica, Joanna Lebica


Mistrzostwa powiatu w p. siatkowej dziewcząt

Katarzyna Kusznier, Ewelina Kusak, Dominika Ryglicka, Patrycja Gocławska, Diana Małachowska, Agnieszka Kubica, Katarzyna Traucbor, Monika Romaszko, Joanna Lebica


Mistrzostwa Polkowic w mini p. koszykowej chłopców

Tomasz Sprawka, Jarosław Sijka, Mateusz Szklarz, Bartosz Rozwolski, Paweł Krzeszowski, Jarosław Partyka, Grzegorz Witkowicz, Michał Hnytko, Tomasz Redlicki, Rafał Miller


Mistrzostwa Dolnego Śląska w badmintona kl VI

Tomasz Sprawka, Mateusz Szklarz, Marta Kowalska, Małgorzata Zych


Mistrzostwa Powiatu w p. siatkowej chłopców

Mariusz Skupin, Grzegorz Sznajder, Paweł Serwiński, Jerzy Sijka, Wojciech Ramus, Daniel Zaprzała, Krystian Różański, Tomasz Antczak, Jerzy Dukaczewski


Mistrzostwa powiatu w mini p. koszykowej chłopców

Mateusz Szklarz, Jarosław Sijka, Redlicki, Bartosz Tomczak, Jarosław Partyka, Rafał Miller, Paweł Krzeszowski, Krzysztof Nazarowski


Halowy mityng lekkoatletyczny

Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Sandra Woźniak, Mariusz Wierzbicki, Sławomir Kaczanowski, Tomasz Wierzycki, Tomasz Błażejewski, Mateusz Kurowski, Andrzej Padniewski, Anna Sokołowska, Małgorzata Karlak


Mistrzostwa powiatu w p. ręcznej dziewczat

Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Sandra Woźniak, Ewelina Kusak, Agnieszka Kubica, Ewelina Zając, Patrycja Gocławska, Diana Małachowska, Monika Romaszko, Iga Szewczyk, Sabina Janik, Karolina Grabiec


Ogólnopolski halowy mityng lekkoatletyczny

I - Mateusz Wierzbicki - 60m
II - Grzegorz Sznajder
III - Mariusz Skupin
IV - Piotr Kazik

Piotr Wachowicz, Jacek Jakóbczyk, Sławomir Kaczorowski


Mistrzostwa powiatu w p. ręcznej chłopców

Łukasz Trześniewski, Mariusz Skupin, Tomasz Wierzycki, Paweł Serwiński, Dawid Maćkowiak, Marek Szymczyk, Sebastian Jasinowski, Bogumił Gościniak, Wojciech Suchański


Mistrzostwa województwa w unihoca

Jarosław Sijka, Tomasz Sprawka, Mateusz Szklarz, Krzysztof Nazarowski, Marta Kowalska, Małgorzata Zych


Mistrzostwa Polkowic w tenisie stołowym kl VI

Marta Kowalska, Małgorzata Zych, Tomasz Sprawka, Jarosław Sijka


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

Monika Lesińska, Iza Ziomek, Paweł Lopko, Kamil Sulikowski


Półfinał strefowy w piłce ręcznej dziewcząt

Katarzyna Kusznier, Ewelina Kusak, Dominika Ryglicka, Sandra Woźniak, Patrycja Gocławska, Diana Małachowska, Monika Romaszko, Iga Szewczyk, Sabina Janik, Karolina Grabiec


Mistrzostwa powiatu w szachach

Krzysztof Kozłowski, Adrian Smereczniak, Daria Stępkowska, Martyna Buczkowska


Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych

IV miejsce - Sebastian Małach


Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w piłce ręcznej dziewcząt

Dominika Ryglicka, Sandra Woźniak, Sabina Janik, Patrycja Gocławska, Diana Małachowska, Monika Romaszko, Iga Szewczyk, Agnieszka Dąbrowska


Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w p. siatkowej

Monika Romaszko, Barbara Peszek, Agnieszka Kubica, Dominika Ryglicka, Diana Małachowska, Patrycja Gocławska, Małgorzata Karlak


Półfinał strefowy w p. ręcznej chłopców

Mariusz Skupin, Tomasz Wierzycki, Dawid Maćkowiak, Marek Szymczyk, Paweł Serwiński, Łukasz Trześniewski, Bogumił Gościniak, Sebastian Jasinowski, Piotr Krzeszowski, Jakub Błaszczyk, Wojciech Suchański


Mistrzostwa Strefowe w tenisie stołowym

dziewczęta: Monika Lesińska, Iza Ziomek
chłopcy: Paweł Lopko, Kamil Sulikowski


Półfinał strefowy w p. siatkowej dziewcząt

Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Sandra Woźniak, Agnieszka Kubica, Katarzyna Trauchbor, Monika Romaszko, Sabina Janik, Patrycja Gocławska, Diana Małachowska


Strefowe mistrzostwa w stafetach pływackich

dziewczęta: Olga Pabis, Kamila Koster, Daria Stępkowska, Dorota Chociaj, Monika Puch, Anna Olszyńska, Paulina Bogacz;
chłopcy: Bartosz Leśniak, Michał Wojciech, Łukasz Bilewski, Piotr Szczepanik, Kamil Kiel, Bartosz Borowiec


Mistrzostwa TKKF w biegach przełajowych

Sebastian Małach, Dorota Chociaj


Półfinał strefowy w p. koszykowej dziewcząt

Joanna Lebica, Karolina Kierzyk, Joanna Macyszyn, Marlena Nicińska, Monika Romaszko, Daria Stępkowska, Sabina Janik, Weronika Narwojsz, Elżbieta Szwarczewska


Mistrzostwa strefy legnickiej w p. koszykowej dziewcząt

Joanna Lebica, Karolina Kierzyk, Joanna Macyszyn, Marlena Nicińska, Monika Romaszko, Daria Stępkowska, Sabina Janik, Weronika Narwojsz, Elżbieta Szwarczewska, Ewelina Zając


Wojewódzkie sztafety pływackie

dziewczęta: Zuzanna Marcjan, Monika Puch, Marta Bejma, Szymańska, Daria Stępkowska, Olga Pabis, Paulina Bogacz
chłopcy: Bartosz Leśniak, Mariusz Wierzbicki, Bartosz Borowiec, Michał Pietrowski, Michał Szczepaniak, Paweł Serwiński, Łukasz Bilewski, Michał Wojciech, Kamil Kiel


Mistrzostwa wojewódzkie w uni-hoca

Renata Lis, Daria Stępkowska, Michał Wojciech, Kamil Kaftan, Jakub Błaszczyk, Marek Szymczyk, Łukasz Trześniewski


Mistrzostwa Polkowic w p. nożnej klas VI

Mateusz Szklarz, Jarosław Sijka, Tomasz Sprawka, Rafał Miller, Bartosz Tomczak, Krzysztof Nazarowski


Mistrzostwa Wojewódzkie w p. koszykowej dziewcząt

Marlena Nicińska, Joanna Lebica, Ewelina Zając, Weronika Narwojsz, Sabina Janik, Daria Stępkowska, Patrycja Gocławska, Joanna Macyszyn, Monika Romaszko, Monika Telega


Mistrzostwa powiatu w p. nożnej kl. VI

Tomasz Sprawka, Jarosław Sijka, Mateusz Szklarz, Bartosz Tomczak, Maciej Krupa


Mityng - Otwarcie sezonu lekkoatletycznego

Katarzyna Kusznier, Dominka Ryglicka, Sandra Woźniak, Mariusz Wierzbicki, Sebastian Małach, Jerzy Sijka


Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny

Katarzyna Kusznier, Dominka Ryglicka, Sandra Woźniak, Mariusz Wierzbicki, Sebastian Małach, Małgorzata Karlak, Joanna Doroszuk


Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny

Katarzyna Kusznier, Dominka Ryglicka, Sandra Woźniak, Mariusz Wierzbicki, Sebastian Małach, Małgorzata Karlak, Joanna Doroszuk


Mistrzostwa strefy legnickiej w dwuboju nowoczesnym

Paulina Bogacz, Kamila Koster, Michał Wojciech, Kamil Kiel


Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce

dziewczęta:
Marta Kowalska, Małgorzata Zych, Patrycja Napierała

chłopcy:
Adrian Bielik, Jarosław Partyka, Michał Hnytko, Piotr Galiński, Paweł Krzeszowski, Jarosław Sijka


Mistrzostwa strefy legnickiej w lekkiej atletyce

Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Małgorzata Karlak, Sandra Woźniak, Karolina Mrozik, Sebastian Małach, Kamil Kiel


Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce

Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Małgorzata Karlak, Anna Sokołowska, Tomasz Błażejewski, Łukasz Maciuszek, Paweł Serwiński, Kamil Kiel, Jerzy Sijka, Sebastian Małach, Mariusz Wierzbicki, Karolina Mrozik, Joanna Doroszuk, Grzegorz Sznajder, Tomasz Wierzycki


Dolnośląskie Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

Marta Miszczak, Marta Kowalska, Jarosław Partyka, Michał Hnytko


Klubowa Liga młodzików

Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Małgorzata Karlak, Sebastian Małach, Karolina Bednarz, Karolina Mrozik, Tomasz Błażejewski, Łukasz Maciuszek, Sławomir Kaczanowski


Mistrzostwa Związku Gmin Zagłębia Miedziowego w LA

Sylwia Lehner, Karolina Mrozik, Karolina Bednarz, Kamila Kaster, Katarzyna Kusznier, Dominika Ryglicka, Anna Sokołowska, Mariusz Wierzbicki, Sebastian Małach, Jerzy Sijka, Mariusz Skupin, Sławomir Kaczanowski, Grzegorz Sznajder

Powrót do Archiwum