Wyniki konkursów

20.11.2000

Finał II Ogólnoszkolnego konkursu historycznego "Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1904-1922"

Laureaci:
I miejsce - Adrian Mazurek (2t)
II miejsce - Radosław Zieliński (2h)
III miejsce - Marta Bejma (2d)

01.12.2000

Szkolny konkurs wiedzy o AIDS

Laureaci
I miejsce - Karolina Stępkowska (kl. II G)
II miejsce - Ewelina Zaremba (kl. II D)
II miejsce - Radosław Zieliński (kl. II H)
III miejsce - Monika Michalak (kl. II G)
III miejsce - Sylwia Kamińska (kl. II G)
III miejsce - Malwina Padula (kl. II D)
III miejsce - Anna Szymańska (kl. I K)

15.12.2000

VII konkurs języka angielskiego "TALK TO ME"

Laureaci
I miejsce - Marzena Isztwan - 77 p. (kl. IIm)
II miejsce - Markiewicz Agnieszka - 63 p.  (kl. IId)
III miejsce - Puniach Edyta - 60 p. (kl. IIm)

16-19.12.2000

Szkolny Konkurs Geograficzny Wiedzy o Morzu

I miejsce - Sebastian Jasinowski (1b)

19.12.2000

Eliminacje szkolne Ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1792. Od Obertyna do Dubienki"

Laureaci
Radosław Zieliński (2h)
Sebastian Jasinowski (1b)

20.12.2000

Szkolny konkurs "Życie i twórczość Władysława Stanisława Reymonta"

I miejsce - Joanna Niewiadomska (kl. IIf)
II miejsce - Sylwia Kamińska (kl. IIg) i Monika Michalak (kl. IIg)
III miejsce - Anna Krawczyk (kl. IIg)

07.02.2001

Szkolny Konkurs Recytatorski

Laureaci
I miejsce - Zuzanna Marcjan
II miejsce - Katarzyna Wierdak
III miejsce ex equo - Joanna Rzepecka i Justyna Szydełko
wyróżnienie - Malwina Czereda

01.03.2001

Olimpiada Biblijna - etap szkolny

Do trzeciego etapu Olimpiady Biblijnej zakwalifikowali się:

z grupy średnej:

Łukasz Świerniak
Karolina Kurarz

z grupy starszej:

Radosław Zieliński
Mateusz Zieliński
Weronika Machnicka
Weronika Chmiel
Justyna Szydełko
Kacper Ogorzelec
Krzysztof Antończa

02.03.2001

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1792. Od Obertyna do Dubienki"

I miejsce - Radosław Zieliński

15.03.2001

Gminny turniej wiedzy pożarniczej pod hasłem "Młodzież z zapobiega pożarom"

Laureaci
I miejsce - Mariusz Łobodziec
II miejsce - Witold Sokalski
V miejsce - Paweł Żarkowski (SP nr 4)
Drużynowo uczniowie Gimnazjum nr 1 zajęli I miejsce.

Mariusz Łobodziec będzie reprezentował Gminę Polkowice w konkursie powiatowym.

27.03.2001

Konkurs na najlepszego geografa w szkole

Laureaci
I miejsce - Edyta Puniach (kl. IIm)
II miejsce - Karolina Stępkowska (kl. IIg)
III miejsce - Arkadiusz Oleksy (kl. IIg)

03.04.2001

Gminny konkurs recytatorski "Pegazik"

Laureaci
I miejsce - Katarzyna Wierdak (kl. IIg)
II miejsce - Zuzanna Marcjan (kl. IIt)
III miejsce - Justyna Szydełko (kl. IIt)

05.04.2001

Powiatowy konkurs recytatorski "Pegazik"
Katarzyna Wierdak zajęła I miejsce i będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie wojewódzkim.

09.04.2001

Trzeci etap (dekanalny) Olimpiady Biblijnej z zakresu Ewangelii św. Łukasza

W grupie średniej:

I miejsce- Anna Synowiec, SP 3 w Polkowicach
II miejsce - Łukasz Świerniak, SP 4 w Polkowicach
III miejsce - Dorota Bajon, SP 2 w Polkowicach

W grupie starszej:

I miejsce - Radosław Zieliński, Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
II miejsce - Mateusz Zieliński, Gimnazjum nr 1 w Polkowicach
III miejsce - Bartosz Świętkowski, Gimnazjum nr 4 w Głogowie

Radosław Zieliński będzie reprezentował naszą szkołę w konkursie diecezjalnym.

20.04.2001

II etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego

Laureaci z klas pierwszych
I miejsce- Anna Stępkowska (kl. Ik)
II miejsce - Dominika Bajrakowska (kl. Im)
III miejsce - Mateusz Pieczarka (kl. If)

Laureaci z klas drugich
I miejsce - Marta Bejma (kl. II d)
II miejsce - Marzena Isztwan (kl. II m)
III miejsce - Ewelina Majda (kl. II h)

23.04.2001

Szkolny konkurs ekologiczny pod hasłem "W zielonych płucach Polski"
I miejsce - Edyta Puniach (kl. II m)
II miejsce - Anna Olszyńska (kl. II e) i Ilona Bejma (kl. I l)
III miejsce - Karolina Stępkowska (kl. II g)

26.04.2001

We Wrocławiu odbył się regionalny konkurs "Dzieje oręża i losy żołnierza polskiego w latach 1531-1792. Od Obertyna do Dubienki". W konkursie uczestniczył uczeń naszego Gimnazjum, Radosław Zieliński.

09.05.2001

W Gaworzycach odbył się IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Europie. Drużyna naszego Gimnazjum w składzie:
Marta Bejma, Małgorzata Kwiatkowska, Ilona Bejma, Joanna Doroszuk, Łukasz Jakubowski i Piotr Szpilski
zajęła I miejsce.

10.05.2001

W Górze Śląskiej odbył się etap regionalny konkursu matematycznego "zDolny Ślązak Gimnazjalista". Nasze gimnazjum reprezentowało trzech uczniów: Karolina Stępkowska (kl. II g), Edyta Puniach (kl. II m) oraz Patryk Malinowski (kl. II m). Karolina Stępkowska zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

14.05.2001

Wyniki konkursu chemicznego "Woda jest życiem"

I miejsce - Krzysztof Kozłowski z kl. Ia i Edyta Puniach z kl. IIm
II miejsce - Ewelina Majda z kl. IIh
III miejsce - Marta Bejma z kl. IId

15.05.2001//

III etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas drugich

I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Marta Bejma z kl. IId
III miejsce - Marzena Isztwan z kl. IIm

16.05.2001

III etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas pierwszych

I miejsce - Anna Stępkowska z kl. Ik
II miejsce - Dominika Bajrakowska z kl. Im
III miejsce - Małgorzata Gregorowicz z kl. Id

17.05.2001

III etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas szóstych

I miejsce - Małgorzta Kwiatkowska
II miejsce - Katarzyna Maliszewska
III miejsce - Aleksandra Słowińska

31.05.2001

W ramach "Tygodnia Europejskiego" odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

I miejsce - zespół z klasy 2d w składzie: Marta Bejma, Justyna Tomicka i Malwina Padula
II miejsce - zespół z klasy 2t w składzie: Karolina Gołdyn, Markus Filipiak i Zuzanna Marcjan
III miejsce - zespół z klasy 2hw składzie: Anita Jędrzejewska, Marta Tatarynowicz i Ewelina Majda

W tym samym dniu odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

I miejsce - Krzysztof Kozłowski, Kacper Ogorzelec, Kamil Szmyd
II miejsce - Piotr Czaja, Krystian Różański, Przemysław Fronczak
III miejsce - Łukasz Duszeńko, Marta Bonieńska, Kuśmierek

A oto wyniki konkursu na plakat pt. "Eine Reise durch die deutschsprachigen Lander"

I miejsce - Daria Stempkowska
II miejsce - Malwina Dukaczewska, Karolina Mucek, Anna Matkowska
III miejsce - Kacper Ogorzelec

06.2001

Na początku czerwca rozstrzygnięto dwa konkursy plastyczne. W międzyszkolnym konkursie "Ja w XXI wieku" II miejsce oraz wyróżnienie zdobyła Ilona Bejma z klasy 1L. Natomiast w III Powiatowym Konkursie Plastycznym inspirowanym powieścią "W pustyni i w puszczy" Ilona Bejma uzyskała wyróżnienie.

Powrót do Archiwum