Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca 2001 r. odbyło się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów zakończenie roku szkolnego. Uroczystość miała miejsce na małej sali gimnastycznej, gdzie wręczano nagrody uczniom wzorowym, laureatom konkursów i olimpiad oraz wyróżniającym się w pracy na rzecz szkoły. Na zakończenie uroczystości wystąpił zespół wokalny i grupa taneczna. Z sali gimnastycznej uczniowie przenieśli się do sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa i życzyli wszystkim udanych wakacji.
Na tablicy Samorządu Uczniowskiego została wywieszona lista najlepszych uczniów w nauce i sporcie. Najwyższą średnią wśród uczniów klas I uzyskała Ilona Bejma (śr. 5,6), a wśród uczniów klas II - Edyta Puniach i Karolina Stępkowska (śr. 5,58). Sportowcami roku zostali: Katarzyna Kusznier i Paweł Serwiński.
Ponadto od 21 czerwca 2001 są wypłacane stypendia w wysokości 82 złotych i 40 groszy. Uprawnieni do odbioru nagród pieniężnych są uczniowie, którzy mają średnią ocen powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie.

Krzysztof Kozlowski z kl. I a odbiera nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie Zbigniew Forjasz z kl. I b odbiera nagrodę za tworzenie strony internetowej SU
Adrian Smereczniak dziękuje wychowawczyni, pani Agnieszce Wierzyckiej Takie świadectwa każdy chciałby otrzymać!

Zbyszek Forjasz