zakonczenie

Za nami rok szkolny 2013/2014, który obfitował w wiele wydarzeń szkolnych. W piątek 27 czerwca br. zakończyliśmy go uroczystym apelem na placu szkolnym oraz spotkaniami z wychowawcami. Wcześniej uczniowie, rodzice i nauczyciele mogli uczestniczyć w mszy św. w kościele MBKP.

W mijającym roku szkolnym wielu uczniów wyróżniło się bardzo dobrymi wynikami w nauce, postawą oraz szczególnymi osiągnięcia w wielu konkursach. Otrzymali oni Odznakę „Srebrne Piórko Orła.

W klasach pierwszych: Kamil Osiński I b, Kinga Ryglicka I c, Natalia Dudziak I f.
W klasach drugich: Damian Sztejkowski II a, Pola Sydorów II b, Marta Sawińska II c, Ewelina Tomczyk II c, Julia Mikołajun II d, Dawid Komarnicki II f.

Rada Rodziców ufundowała specjalne nagrody dla drużyny szachistów: Natalii Dudziak, Tomasza Jankowiaka, Wojciecha Jakubowskiego, Pawła Prusisza, która zajęła III miejsce na Dolnym Śląsku.

eagle