Dni sportu 23, 24, 25 czerwca 2014

sport 5Mistrzostwa tenisa ziemnegoodpowiedzialny za organizację - pan Paweł Szadyko
Osobno kategoria chłopów i dziewcząt, gra singlowa na obiektach przy basenie. System rozgrywek uzależniony od ilości uczestników.
Zgłoszenia do 15 czerwca u nauczycieli wychowania fizycznego.

Liga siatkówkiodpowiedzialne za organizację - pani Dorota Wojciech i Marzena Adamczyk.
Drużyny żeńskie lub mieszane z przewagą lub równowagą dziewcząt , mecze rozgrywane w salach sportowych systemem brazylijskim.
Zgłoszenia do 15 czerwca u nauczycieli wychowania fizycznego.

Liga piłki nożnejodpowiedzialni za organizację - pan Maciej Juszczak i Marek Czarnik
Kategoria chłopców, drużyny max. 7 osobowe, system uzależniony od ilości uczestników, mecze rozgrywane na obiektach zewnętrznych. W razie niesprzyjających warunków pogodowych w sali.
Zgłoszenia do 15 czerwca u nauczycieli wychowania fizycznego.

Symultana z Mistrzem Międzynarodowym w szachachzgłoszenia do 15 czerwca u pana Przemysława Skalika lub nauczycieli wychowania fizycznego.

ZUMBAzgłoszenia do pani Marzeny Lamli do 15 czerwca (mile widziane zgłoszenia chłopców)

Uczniowie mogą zgłaszać własne propozycje zajęć do 15 czerwca u nauczycieli wychowania fizycznego.

W każdych rozgrywkach przewidziane dyplomy, nagrody i cząstkowe oceny celujące na nowy rok szkolny (uczniowie klas I i II)