Warsztaty psychologiczne dla rodziców

DOGADAĆ SIĘ Z NASTOLATKIEM

warsztaty1
  • Dowiedz się jak odbudować więź między tobą i dzieckiem.
  • Naucz się skutecznie wydawać  polecenia, wyciągać konsekwencje.
  • Dowiedz się, jak nagradzać i karać tak, aby nie pogłębiało to konfliktu między wami.
  • Zmotywuj swoje dziecko do nauki.
  • Poznaj techniki rozwiązywania problemów, które pomogą w korzystnym negocjowaniu z twoim nastolatkiem.
  • Pozbądź się z waszych kontaktów podsycających konflikt schematów rozmów.
  • Naucz się, jak stopniowo zwiększać zakres wolności twojego dziecka tak, aby stawało się coraz bardziej samodzielne i dorosłe.

CO MUSISZ ZAINWESTOWAĆ?
JEDYNIE 15 GODZIN SWOJEGO CZASU I TROCHĘ MOTYWACJI!

Spotykamy się 10 razy, od 2 kwietnia
w każdą środę, 16:00 – 17:30
sala 08 (piwnica)

Zapisy – w sekretariacie szkoły oraz w gabinecie 107, bezpośrednio u prowadzącej zajęcia

warsztaty2PROWADZĄCA:

MAŁGORZATA NIKLASIŃSKA – psycholog, terapeuta, od wielu lat pracuje z młodzieżą w wieku gimnazjalnym.

Ukończyła wiele szkoleń z zakresu rozwoju dzieci i młodzieży (m.in." Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży" w Warszawie, „Szkoła dla rodziców i wychowawców", „Trening Zastępowania Agresji").

W swojej pracy stawia przede wszystkim na aktywne uczenie nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami, tak aby po wyjściu z zajęć każdy uczestnik był w posiadaniu nowych umiejętności.