Forum Spraw Bieżących

smileW ostatni poniedziałek (3 lutego) spotkaliśmy się na Forum Młodzieży. Tym razem podsumowaliśmy pierwszy okres naszych działań. Przypominamy, że samorząd to wszyscy uczniowie szkoły, więc aktywność społeczna i działania, które podejmujemy są ważne na każdym poziomie.

Wyniki naszej aktywności są zebrane w Turnieju Klasy na Medal.

Pamiętajcie o nagłaśnianiu swoich działań, tak aby jak najwięcej osób mogło się w nie zaangażować. Klasy pierwsze i drugie spotkały się w czasie forum z Rzecznikiem Praw Ucznia. Pani Małgorzata Niklasińska przypomniała jakimi sprawami zajmuje się rzecznik w szkole, kiedy można się do niej zwracać i z jakimi problemami.

Obecnie rusza akcja pomocy dla schroniska dla zwierząt we Wrocławiu. Zbieramy suchą karmę, puszki, kocyki i przynosimy to do sali 202. Koordynatorami akcji są klasa I f i p. J. Robak.

Klasa II B ogłosiła konkurs o bezpieczeństwie w Internecie - na pracę plastyczną oraz hasło lub rymowankę. Wszyscy otrzymali informacje o inicjatywie drugoklasistów, więc liczymy na świetne pomysły.

Rada SU