ŻEGNAJ LATO NA ROK…

W poniedziałek 2 września 2013 r. o godz. 8.00 Mszą św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014. Po mszy uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na placu rekreacyjnym szkoły i wzięli udział w apelu. Pani Dyrektor Elżbieta Kich – Wiśniewska oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny, witając wszystkich serdecznie. Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy podczas uroczystości złożyli ślubowanie.

Piosenka w wykonaniu uczniów klasy II A zakończyła spotkanie społeczności szkolnej. Panująca tego dnia jesienna aura, pomogła pożegnać wakacje i lato.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na krótkie zajęcia organizacyjne i integracyjne.