Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie stadionu

stadion1Na oficjalnej stronie Klubu Sportowego Polkowice został ogłoszony konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie stadionu piłkarskiego. W konkursie biorą udział prace wykonane przez uczniów klas I z naszego Gimnazjum w ramach zajęć technicznych z fotografii cyfrowej. Wszystkie zdjęcia można obejrzeć w Galerii strony Klubu Sportowego Polkowice.
Zapraszam zarówno młodzież jak i dorosłych (nauczycieli, rodziców, znajomych...) do zagłosowania na najciekawsze zdjęcie. Każdy może oddać głos wysyłając e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o temacie Foto konkurs wpisując w treści listu tylko numer zdjęcia. Z jednego adresu e-mail można oddać wiele głosów.
Więcej informacji o konkursie znajdziecie w Aktualnościach strony Klubu Sportowego Polkowice.