Konsultacje Indywidualne z Rodzicami

Konsultacje Indywidualne z Rodzicami

Wtorek 18.12.2012 r.

Nazwisko

Imię

Sala

Godzina

Adamczyk

Marzena

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Andrzejewski

Marek

8

16.45 – 17.30

Auguścik

Beata

117

15.30 – 16.30

Baran

Jolanta

118

15.30 – 16.30

Czarnik

Marek

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Dobosz

Magdalena

205

16.00 – 17.00

Doskocz

Dorota

11

15.30 – 16.30

Dydak

Joanna

20

15.45 – 16.30

Flisiewicz

Izabela

208

15.30 – 16.30

Glapińska

Joanna

212

16.30 – 17.30

Gołdyn

Karolina

08

16.45 – 17.30

Grodecka

Amelia

102

16.00 – 17.00

Gryś

Jacek

112

15.30 – 16.30

Grzelczak

Jolanta

9

16.30 – 17.30

Grzesik

Ewa

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Iwanina

Karolina

16

16.30 – 17.30

Juszczak

Maciej

7

16.30 – 17.30

Juszczak

Sylwia

119

16.30 – 17.30

Kajak

Rafał

106

16.30 – 17.30

Kąca

Joanna

07

16.30 – 17.30

Kędzierska - Grudzień

Dorota

10

15.30 – 16.30

Klasowska

Agnieszka

12

15.30 – 16.30

Konobrodzki

Adam

16

16.30 – 17.30

Korniłowicz

Henryk

115

16.45 – 17.35

Korpak

Karol

111

16.45 – 17.30

Kowalska

Aleksandra

19

15.30 – 16.30

Kowalska

Teresa

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Królikowski

Robert

104

16.30 – 17.30

Kuc

Lidia

105

16.30 – 17.30

Lamla

Marzena

16

15.30 – 16.30

Marchlewska

Iwona

114

15.30 – 16.30

Niemiec

Ewa

207

16.00 – 17.00

Ogórkiewicz

Danuta

110

16.30 – 17.30

Olejniczak

Dariusz

215

16.30 – 17.30

Olszak - Biniek

Iwona

203

15.15 – 16.15

Pierzchała

Władysław

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Rekieć

Regina

6

16.30 – 17.30

Robak

Janina

202

16.45 – 17.30

Rudnicki

Sebastian

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.45 – 17.30

Skowyra

Dorota

211

16.30 – 17.30

Stefaniak

Aneta

213

16.30 – 17.30

Studzińska

Monika

209

15.30 – 16.30

Szadyko

Paweł

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Szybalska

Monika

209

16.30 – 17.30

Twardziak

Agata

6

16.00 – 17.00

Wieczorkowska

Anna

120

16.45 – 17.30

Wierzycka

Agnieszka

103

15.30 – 16.30

Wojciech-Pierzchała

Dorota

Pokój   naucz. przy sali gimn.

16.30 – 17.30

Wrzos

Jolanta

116

16.45 – 17.35

Wypasek

Alicja

113

16.30 – 17.30

Zychman

Alicja

208 (pokój   naucz.)

16.30 – 17.30

 

Wcześniej, na godz.16.00, prosimy Rodziców klas III o przybycie na zebranie poświęcone analizie wyników egzaminu próbnego.

KLASA

WYCHOWAWCA
WYCH. WSPOMAGAJĄCY

SALA

III A

Joanna Dydak
Joanna Kąca

115

III B

Karolina Gołdyn
Sylwia Juszczak

8

III C

Iwona Olszak - Biniek
Teresa Kowalska

204

III D

Janina Robak
Monika Szybalska

202

III E

Karol Korpak
Karolina Iwanina

111

III F

Anna Wieczorkowska
Małgorzata Niklasińska

13

III G

Sebastian   Rudnicki
Jolanta   Grzelczak

116