Klasy IIIe i IIIa w Zielonej Górze

spektaklDnia 30.11.12 r. o godzinie 8.00 sprzed naszej szkoły ruszył autobus wypełniony klasami: IIIe i  IIIa oraz kilkoma nauczycielami. Uczniowie  byli weseli i rozgadani.

W Teatrze Lubuskim młodzież była podekscytowana, jednak gdy zabrzmiał trzeci dzwonek, wszyscy ucichli. Przedstawienie według Moliera, wybitnego francuskiego dramatopisarza, pt. "Chory z urojenia" przypadło nam wszystkim do gustu. Było zabawne, z odrobiną czarnego humoru, pełne emocji. Świetna gra aktorska i wartka akcja zapierała nam dech w piersiach. Jednak znalazły się też osoby, których widowisko nie zaciekawiło. Spektakl z pewnością dostarczył wiele refleksji i skłonił do przemyśleń.

Gdy każdy odebrał z szatni  kurtkę i plecak, dziarsko ruszyliśmy do miasta. Czekał nas jeszcze powrót do Polkowic.

Krawiec i Ninja Kama