Ogólnopolski Program Stypendialny USKI

Rada Pedagogiczna zgłosiła kandydatury trzech naszych uczniów do Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI. Stypendium przyznawane jest na okres 5 miesięcy za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne lub społeczne.

Każdy uczeń, nauczyciel, rodzic itp. może zagłosować na jednego z kandydatów, otwierając zakładkę „stypendia" na stronie internetowej www.uski.edu.pl, a oddane głosy będą dodatkowo punktowane przy przyznawaniu stypendium. Uwaga! Z jednego komputera można zagłosować tylko 1 raz dziennie.

KANDYDACI Z NASZEGO GIMNAZJUM:

dpodstawkaDawid Podstawka – zdobył tytuł wicemistrza Polski w rzucie oszczepem w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski, złoty medalista finału Wojewódzkiej Ligii Lekkoatletycznej, koleżeński, konsekwentnie dążący do celu.

ppleszkaPaulina Pleszka – zdobyła brązowy medal w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w pchnięciu kulą oraz srebrny medal w finale Wojewódzkiej Ligii Lekkoatletycznej, sympatyczna koleżanka.

kfiszerKarolina Fiszer – koszykarka kadry dolnośląskiej i wzorowa uczennica, razem z drużyną szkolną zdobyła VI miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Grach Zespołowych. Pełna energii i uśmiechu.

ZAGŁOSUJ NA JEDNEGO Z NICH JUŻ DZIŚ!!!