New Skills

Czy można pływać w Indonezji z rekinami? Co wspólnego ma flamenco z generałem Franco? Jak często wybuchają wulkany na Islandii? Odpowiedzi na te pytania poznali uczestnicy obozu EuroWeek – Szkoła Liderów. Pięć dni (22-26 października br.), dwudziestu jeden uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich spędziło w Długopolu Zdroju pod opieką p. Doroty Doskocz, p. Joanny Dydak i p. Edyty Kocaj.

Zajęcia w języku angielskim dały szansę na udoskonalenie umiejętności lingwistycznych. W planie znalazła się debata oksfordzka, ćwiczenie autoprezentacji, tworzenie CV i sztuka kreatywnego myślenia. Zajęcia z wolontariuszami pozwoliły na wzbogacenie informacji o historii i kulturze wielu państw na świecie. Bogata oferta zajęć nie pozwoliła się nudzić. Był to już czwarty wyjazd na EuroWeek z naszej szkoły. Nie ukrywamy, że liczymy na kolejne.

eagle