Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców podziękowali Dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w kształcenie i wychowywanie młodego pokolenia.

Wprawdzie święto w tym roku wypadło w niedzielę - 14 października, ale już w piątek nie zabrakło kwiatów, miłych słów, wspaniałego nastroju i oprawy muzycznej. Świetny występ chóru „Cantabile" pod opieką pani Joanny Kący zachwycił wszystkich zaproszonych na uroczystość. Akompaniament gitarzystów i solówki w ich wykonaniu stanowiły popis wirtuozerii. Były szlagiery z dawnych lat i nowości, utwory nastrojowe i pobudzające, w języku polskim i angielskim. Wielkim aplauzem nagrodzono wykonanie przez Agatę Ratajczak (z III b) utworu „Cykady na Cykladach" z repertuaru zespołu Maanam i „Rolling in the deep" z repertuaru Adel. Przemek Pomiechowski sprawdził się w piosence Franka Sinatry „My Way", a „Kolorowe jarmarki" rozbawiły całą zgromadzoną publiczność.

eagle