Wolontariusze

Kolejni i już niestety ostatni wolontariusze odwiedzili naszą szkołę. Tym razem byli to Florian z Austrii i Aura z Hiszpanii. Do Polkowic dojechali oni 2 czerwca (niedziela) i resztę dnia spędzili na powitalnym grillu. Kolejne trzy dni prezentowali na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego swoje kraje, ich kulturę i historię. Popołudnia mijały im na wypadach z uczniami na miasto (w poniedziałek spacer po mieście a we wtorek wizyta w Aquaparku). Ponadto w poniedziałek byli oni obecni na próbie szkolnego chóru "Cantabile". Umiejętności naszych wokalistów wywarły na nich ogromne wrażenie. Wizyta skończyła się w środę po lekcjach.
Wolontariuszy tłumaczyły uczennice: Klaudia Kondrat, Paulina Jaworska, Natalia Bochnia i Hanna Glapińska. Organizacją zajmowały się nauczycielki języka angielskiego: Joanna Dydak i Karolina Gołdyn.