Gala Laureatów

Wszystkie konkursy powiatowe zostały podsumowane 27 maja 2013 roku na Gali Laureatów. Organizował ją Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach. Odbyła się ona w auli forum w Zespole Szkół. Uroczystość wręczenia prawie 200 nagród umilały występy artystyczne m. in. naszego szkolnego chóru "Cantabile" oraz Agaty Ratajczak z klasy III b. Zwycięzcy otrzymywali dyplomy i interesujące książki. Wielu laureatów to uczniowie naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!

Gaudium in litteris estNasza szkoła otrzymała nadawaną przez Dyrektora Powiatowego Ośrodka Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach statuetkę „Gaudium in litteris est" /Nauka daje zadowolenie/ wręczaną szkołom podczas Gali Laureatów - uroczystego podsumowania osiągnięć uczniów w powiatowych konkursach.

Jest to wyróżnienie nadawane szkołom za zaangażowanie nauczycieli we wspieraniu uczniów w rozwoju zainteresowań i uzdolnień, za tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi talentów, a przede wszystkim naturalnie, za sukcesy uczniów.

Statuetkę na „Gali Laureatów" odebrała pani dyrektor Elżbieta Kich-Wiśniewska.