Debata szkolna - Transport - czym się poruszasz?

W ramach przygotowań do XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży Agata Sienkiewicz z kl. III b i Paulina Antos z kl. III a. zorganizowały 4 kwietnia br. Debatę. Tematem wybranym przez dziewczyny było zagadnienie: Transport - czym się poruszasz?

Na zaproszenie odpowiedzieli: pani Małgorzata Kalus- Wiśniewska - dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska i Obszarów Wiejskich naszej gminy, pan Zdzisław Mycan - dyrektor PGMiKM oraz panie dyrektor, nauczyciele i uczniowie.

W czasie dyskusji poruszony został temat komunikacji miejskiej w naszej gminie oraz ułatwień i utrudnień związanych z jazdą na rowerze. Padło kilka ciekawych pomysłów i wniosków, które na pewno organizatorki postarają się wprowadzić w życie. Szczegóły już niedługo.

AE