Konkurs na logo Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej U-13

logo ks polkowice maleKlub Sportowy Polkowice zaprasza do wzięcia udziału w konkursie informatycznym na wykonanie logo Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej U-13 "Polkowice Football CUP 2013".

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu polkowickiego. Praca konkursowa musi być wykonana samodzielnie w dowolnym programie graficznym. Ocenie podlega logo zapisane w pliku JPG o minimalnej rozdzielczości 800x800 pikseli. Jeżeli zostaną wykorzystane gotowe elementy graficzne, należy je dołączyć do pracy konkursowej w folderze o nazwie imię_nazwisko_ucznia_nazwa_szkoły. Cały folder należy dostarczyć do swojego nauczyciela informatyki na płycie CD lub pendrivie do 10 kwietnia 2013 r.

Jeżeli konkurs będzie się cieszył dużą popularnością, komisja konkursowa na etapie szkolnym dokona wyboru 10 najlepszych prac do reprezentowania naszego gimnazjum w etapie powiatowym. Rozstrzygnięcie konkursu nastapi do 30 kwietnia 2013 r. Organizator zapewnia dyplomy za udział w konkursie, a dla zwycięzców - nagrody rzeczowe.