Pokaż swoje pasje i odleć szybowcem!

O21092012dleć z nami, nie z narkotykami! Weź udział w konkursie i wygraj lot szybowcem z Mistrzem Świata – Sebastianem Kawą!

Rozpoczęła się druga edycja kampanii „Narkotyki? Na co mi to", tym razem przebiegająca pod hasłem: „Odleć z nami, nie z narkotykami!".

Głównym przekazem kampanii jest myśl: Nie potrzebuję narkotyków do życia, bo realizuję się w inny, ciekawy dla mnie sposób.

W ramach kampanii został ogłoszony ogólnopolski konkurs dla młodzieży w wieku 14-18 lat. Organizatorzy oczekują od uczestników zaprezentowania siebie i swojej pasji w atrakcyjny i oryginalny sposób. Może on przybrać postać np. filmu, zdjęcia, rysunku, eseju lub innej wybranej formy artystycznej. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej kampanii www.nacomito.com.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 28 września 2012 roku.
Konkurs ma charakter ogólnopolski. Spośród zgłoszonych prac zostanie nagrodzonych 16 laureatów – po jednym z każdego województwa.

Nagroda jest wyjątkowa.

Odleć z nami, nie z narkotykami!", laureaci usiądą za sterami szybowca wraz z Sebastianem Kawą. Wielokrotny Mistrz Świata i Europy – Ambasador tegorocznej kampanii – pokaże zwycięzcom konkursu, czym jest prawdziwa adrenalina i pozytywny odlot!
Laureaci otrzymają również zestawy książek i płyty CD/DVD ufundowane przez Merlin.pl – partnera tegorocznej kampanii.

Regulamin konkursu oraz zgody rodziców/opiekunów na stronie www.nacomito.pl/konkursy.