Deutchwagentour

deuts

W piątek 25 stycznia 2013 naszą szkołę w Polkowicach odwziedziła pani  Małgorzata Urlich-Kornacka w samochodzie "Deutchwagentour".  Naszych gości przywitaliśmy krótką inscenizacją słowno-muzyczną.

Nauczycielka zabrała nas w podróż wzdłuż Renu. Byliśmy na karnawale w Kolonii, graliśmy w piłkę nożną, rekiny pływające w Renie wciągały nas do wody, a Słoneczny Patrol ratował nas przed ich szczękami.  Mieliśmy okazję upiec ciastka na plecach naszych kolegów. Przeszliśmy też test wiedzy o karnawale.

Zwycięska grupa dostała koszulki, za drugie miejsce grupy dostały torby, a ostatnia grupa została obdarowana długopisami i naklejkami.
Tego dnia wszyscy uczniowie naszego gimnazjum, nawet ci z trzeciej klasy, świetnie się bawili tańcząc i rywalizując.