Projekt wychowawczy

W poniedziałek 8 czerwca klasa II F w ramach projektu wychowawczego zorganizowała zajęcia dla przedszkolaków z oddziału "Biedronki", który znajduje się w budynku naszego gimnazjum. Warsztaty miały na celu zapoznanie najmłodszych z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa. Podczas zajęć dzieciom towarzystwa dotrzymywały różowy dinozaur i wesoła żyrafa, które pomogły w zapamiętaniu numerów alarmowych i zasad ich używania. Cały czas panowała przyjemna atmosfera. Przedszkolakom bardzo przypadły do gustu drobne podarunki i niewielki bufet. Organizatorzy również dostali dowód wdzięczności w postaci torby łakoci.

Myślę, że klasa jednogłośnie uważa ten projekt za najprzyjemniejszy w tym roku szkolnym.