Szkoła Współpracy

wspolpracyNasze gimnazjum włączyło się  do ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest wzmocnienie roli uczniów i rodziców w życiu szkoły, poprzez wsparcie szkół w procesie budowania systemu współpracy pomiędzy nauczycielami, a rodzicami i uczniami.

W ramach projektu zrekrutowani wcześniej uczestnicy (rodzice - p. Honorata Zalewska, uczniowie - Zuzanna MatejewskaAlicja Marynowska i  nauczyciele - p. Dorota Doskocz i p. Edyta Kocaj) wzięli udział w pierwszych warsztatach. Przed nimi debaty i drugie spotkanie.

eagle