Wybór książki

ZDECYDUJ, CO BĘDZIESZ CZYTAĆ!

Jakiej książki brakuje Wam na bibliotecznych półkach?

Nasza biblioteka dołącza do akcji „Ogólnopolskie Wybory Książek", organizowanej przez redakcję miesięcznika Biblioteka w Szkole. Jej celem jest poznanie i rozpowszechnianie faktycznych zainteresowań czytelniczych uczniów, a także dostosowanie księgozbioru biblioteki do zainteresowań młodzieży.

23 marca 2015 r w naszej bibliotece odbędą się wybory, w których udział może wziąć każdy uczeń. Karta do głosowania zawierać będzie rubryczki, pozwalające wpisać tytuły i autorów wartych przeczytania, ciekawych i poszukiwanych przez Was książek.
Po wyborach opublikujemy wykaz Waszych propozycji i wyślemy (za pośrednictwem Biblioteki w Szkole) do Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Patronat nad wyborami objęła pani Minister Edukacji Narodowej
Joanna Kluzik - Rostkowska
Współpartnerami przedsięwzięcia są Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz Biblioteki Szkolne Online

Do zobaczenia w bibliotece!