Wyniki konkursu "Bezpieczne hasło”

banner dbi2015W dniach od 6 do 9 lutego odbył się konkurs na bezpieczne hasło dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, każda klasa zaprezentowała wspaniałe hasła. Wszystkie jednak nie mogą zwyciężyć, ale wszystkie prace zostaną nagrodzone (punkty w klasie na medal).
W konkursie udział wzięły klasy 3b, 2f, 2a1f3d, 1c, 3c, 3a, 3e1e.
Wytypowaliśmy trzy klasy na podium oraz jedną wyróżniliśmy. Na te klasy czekają również dyplomy, a teraz czas na wyniki.

Komisja w skład której wchodzili p. Gryś, p. Królikowski, p. Korpak, oraz uczniowie organizujący konkurs wytypowali do wyróżnienia klasę I f z hasłem o treści „Cyberprzemoc trzeba zgłosić, nie bój się o pomoc prosić".

Miejsce trzecie zajęła klasa II a z hasłem o treści „Nick, hasło i nic więcej bezpieczeństwo trzymaj w ręce".

Miejsce drugie należy do klasy II f z hasłem o treści „Zagrożenia w Internecie są powszechne w naszym świecie. Staraj się więc na całego by bezpiecznym być kolego".

Zwycięzca natomiast została klasa III b z hasłem o treści „Gadu-gadu, Nasza klasa - mnóstwo ludzi tam dziś hasa, lecz pamiętaj przyjacielu, w necie wrogów czyha wielu".

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i wszystkim uczestnikom.

Uczniowie klasy IIB