A- A A+

Zajęcia w trakcie ferii świątecznych

HARMONOGRAM PROPOZYCJI ZAJĘĆ W OKRESIE FERII ŚWIĄTECZNYCH
W GIMNAZJUM NR 1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH

Poniedziałek
22.12.2014

Wtorek
23.12

Środa
24.12

Poniedziałek
29.12

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

9:00 – 11:00

Zajęcia ceramiczne

M. Wacińska

Sala 010

 

12:00 – 14:00

Filozoficzne dociekania

M. Dziadkiewicz

Klub Gimnazjalisty

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

9:00 – 12:00

Gry planszowe

M. Adamczyk

Klub Gimnazjalisty

 

12:00 – 14:00

Zajęcia wyrównawcze z języka
polskiego

E. Kich-Wiśniewska

Klub Gimnazjalisty

Trening twórczego myślenia, zajecia
dkla klas I-III prowadzone w Gim 2
przez pracowników Poradni
Psychologiczno - Pedagogicznej w Polkowicach

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

9:00 – 12:00

Gry planszowe

M. Adamczyk

Klub Gimnazjalisty

 

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

9:00 – 11:00

Zajęcia ceramiczne

M. Wacińska

Sala 010

 

9:00 – 11:00

Angielskie potyczki językowe.

D. Olejniczak

 

11:00 – 14:00

Zajęcia muzyczne

J. Kąca

Sala 07

 

11:00 – 14:00

Zajęcia relaksacyjne

M. Niklasińska
Sala 08

 

Wtorek
30.12

Środa
31.12

Piątek
2.01

Poniedziałek
5.01

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

11:00 – 14:00

Zajęcia muzyczne

J. Kąca

Sala 07

11:00 – 14:00

Zajęcia relaksacyjne

M. Rudnicka

Sala 08

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

11:30 – 14:00

Eksperymenty przyrodnicze

J. Robak

Sala 202

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

9:00 – 11:00 – Ewa Grzesik,
zajęcia opiekuńcze w Klubie
Gimnazjalisty

11:00 – 14:00

Geograficzne gry komputerowe

J. Wrzos

Sala 113

11:00 – 14:00 – Teresa Kowalska,
zajęcia opiekuńcze w Klubie Gimnazjalisty

9:00 – 11:30

Lekkoatletyczne zajęcia sportowe.

W. Pierzchała,
D. Wojciech-Pierzchała

Obiekty sportowe

 

9:00 – 10:00 – zajęcia opiekuńcze
w Klubie Gimnazjalisty,
Marzena Adamczyk

 

10:00 – 12:00

Szachownia

P. Skalik

Klub Gimnazjalisty

 

10:00 – 12:00

Gry zespołowe - koszykówka

S. Rudnicki

Obiekty sportowe

 

12:00 – 14:00

Gry zespołowe

P. Szadyko

Obiekty sportowe

 

12:00 – 14:00 – zajęcia
opiekuńcze w Klubie Gimnazjalisty,
Marzena Rachwalska