Deutsch-Wagen-Tour

13 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia „Deutsch-Wagen-Tour", na których poznaliśmy niekonwencjonalną naukę języka niemieckiego. Odbyły się one w szkolnym klubie „Sezam".

Wydarzenie to było bardzo bogate w radość uczestników. Podczas spotkania uczniowie mogli poznać bliżej: zabawy w języku niemieckim, ciekawe powiedzenia, a na końcu rapować po niemiecku. Pani Hanna w rozrywkowy sposób prowadziła zajęcia. Zorganizowała zajęcia pani Aneta Stefaniak nauczycielka j. niemieckiego w naszej szkole.

Spotkanie to było ciekawym przeżyciem i nowym doświadczeniem. Miło mi było uczestniczyć w tych zajęciach. Mam nadzieje że kolejne roczniki wezmą udział w tych zajęciach, aby poznać niemiecki od wesołej i aktywnej formy nauczania.