A- A A+

Wyniki wyborów do Rady SU

samorzadSzkolna Komisja Wyborcza informuje - mamy nową Radę SU!

W poniedziałek 29 września miały miejsce w naszej szkole wybory uzupełniające do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wzięło w nich udział 379 osób (uczniów i nauczycieli). 6 osób oddało nieważne głosy. Nasze wybory stanowiły część wielkiej ogólnopolskiej akcji „MŁODZI GŁOSUJĄ". Organizując w naszej szkole młodzieżowe wybory chcieliśmy aby wszyscy mieli możliwość poznania w praktyce ich zasad i znaczenia, a także podjęli - często po raz pierwszy - ważną obywatelską aktywność.
Do obecnych członków rady miała dołączyć piątka, ale ponieważ liczba głosów zaskakująco się rozłożyła powiększamy Radę o ośmioosobowy skład.

1. Grzegorz Grzegorek, II a – 114 głosów
2. Emanuel Wilczyk, I b – 106 głosów
3. Magdalena Lasak, I b – 99 głosów
4. Kamil Koska, I c – 96 głosów
5. Radosław Kozłowski, I a – 96 głosów
6. Zuzanna Matejewska, I f - 96 głosów
7. Julia Ostrowska, I d – 96 głosów
8. Tomasz Rosik, I e – 96 głosów

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

eagle