Dzień Bezpiecznego Internetu

6 lutego obchodzono w całej Europie Dzień Bezpiecznego Internetu. Ze względu na ferie zimowe, w naszej szkole wydarzenia związane z tym dniem odbyły się w środę 13 lutego. Na czwartej godzinie lekcyjnej w sali 104 został przeprowadzony VII Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpiecznym Internecie. Wzięło w nim udział 15 uczniów z pięciu klas siódmych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca lutego. Godzinę później, na dwóch długich przerwach, na korytarzu I piętra, odbył się quiz na temat bezpiecznego internetu dla wszystkich chętnych uczniów. Potrzebny był smartfon z dostępem do sieci, ale można było skorzystać ze szkolnych iPadów. W quizie wzięło udział łącznie około 30 uczniów. Dla najlepszych przygotowano słodkie nagrody - czekolady.