A- A A+

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI 11.12.2018 (wtorek)

Zapraszamy rodziców na indywidualne konsultacje z nauczycielami w godz. 16:00 – 17:00 wg harmonogramu.

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Sala

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Sala

1.                 

Auguścik Beata

117

32.

Wieczorkowska Anna

120

2.                 

Baran Jolanta

118

33.

Pieńko Katarzyna

n-l nieobecny

3.                 

Dobosz Magdalena

9

34.

Paszkiewicz Dorota

212

4.                 

Doskocz Dorota,

11

35.

Wach Grzegorz

6

5.                 

Dydak Joanna

20

36.

Marcin Zarzycki

116

6.                 

Flisiewicz Izabela

208

37.

Michalewski Artur

116

7.                 

Mucha Emilia

103

38.

Kaluta Marcin

16

8.                 

Glapińska Joanna

207

39.

Hanke Marzena

6

9.                 

Gołdyn Karolina

10

40.

Konarska Magdalena

n-l nieobecny

10.              

Grodecka Amelia

n-l nieobecny

41.

Szober Marta

n-l nieobecny

11.              

Janiszewski Marcin

111

42.

Sznajdrowicz Natalia

pokój nauczycielski 108

12.              

Juszczak Maciej

112

43.

Justyna Babiak-Tutko

n-l nieobecny

13.              

Juszczak Sylwia

119

44.

Kurzawińska Małgorzata

pokój nauczycielski 108

14.              

Kajak Rafał

106

45.

Salbierz Małgorzata

pokój nauczycielski 108

15.              

Kąca Joanna

07

46.

Ewelina Róg

Klub „Sezam”

16.              

Kocaj Edyta

Biblioteka

47.

Skalik Przemysław

Klub „Sezam”

17.              

Klasowska Agnieszka

12

48.

Czarnik Marek

Klub „Sezam”

18.              

Kędzierska-Grudzień Dorota

13

49.

Rudnicki Sebastian

pokój n-li wych-fiz.

19.              

Kochman Joanna

19

50.

Grzesik Ewa

pokój n-li wych-fiz.

20.              

Kowalska Aleksandra

114

51.

Szadyko Paweł

pokój n-li wych-fiz.

21.              

Korniłowicz Henryk

115

52.

Adamczyk Marzena

pokój n-li wych-fiz.

22.              

Królikowski Robert

104

53.

Kowalska Teresa

pokój n-li wych-fiz.

23.              

Lamla Marzena

110

54.

Wojciech-Pierzchała Dorota

pokój n-li wych-fiz.

24.              

Liberski Włodzimierz

8

55.

Rynio Damian

pokój n-li wych-fiz.

25.              

Michna Marzanna

n-l nieobecny

56.

Olszak-Biniek Iwona

203

26.              

Musiał Bożena

211

57.

Kijanowska-Trela Ewa

n-l nieobecny

27.              

Stefaniak Aneta

213

58.

Rudnicka Marlena

201

28.              

Piękoś Anna

16

59.

Niklasińska Małgorzata

107

29.              

Uryga Marcin

16

60.

Wojcińska Justyna

101

30.              

Robak Janina

202

61.

Wrzos Jolanta

104

31.              

Szybalska Monika

209

62.