Darujmy światu pokój

W tym roku, uczestnicy pracowni ceramicznej odnieśli kolejny sukcesy w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
"Darujmy światu pokój”
zorganizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury.
Po obejrzeniu 1147 prac, jakie napłynęły na konkurs, jury przyznało nagrody następującym uczniom: Paulinie Grzywacz Gim1- I E, Natalii Sowa SP1, Maii Duli SP1, Annie Żelichowskiej ZSZ Chocianów, Edycie Baran ZSZ Lubin.
Wyróżniono również kwalifikacją do wystawy: Kingę Spigel Gim1 –II E, Sandrę Poniewierkę Gim1- III A, Adę Uchryńczuk Gim1-II D, Amelię Dobroskok Gim1-I D, Katarzynę Sądowską ZSZ Lubin, Agatę Zawiłowicz ZSZ Lubin, Ewę Bocian ZSZ Lubin , Urszulę Romańską ZSZ Lubin, Kamilę Kurczewską ZSZ Lubin.
Przed uroczystym podsumowaniem konkursu uczniowie zwiedzili obóż zagłady w Brzezince oraz Zamek Piastowski. Po uroczystości obejrzeli wystawę malarstwa Zbigniewa Zioba oraz Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury "Grupa na Zamku" pt. "Barwy oświęcimskie pędzlem malowane".

GRATULUJEMY SUKCESÓW NASZYM MŁODYM ARTYSTOM