A- A A+

The Young Americans w naszej szkole!

Młodzi ludzie z The Young Americans w dniach 10-12.10.2016 goszczą w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach. Szkołę odwiedziły 43 osoby z kilku krajów: USA, Japonii, Nowej Zelandii, Wietnamu, Izraela, Niemiec, które przez trzy dni pracują  z grupą 60 naszych uczniów i 30 uczniów z innych szkół. Przed rozpoczęciem zajęć wszyscy uczniowie mogli poznać możliwości zespołu w czasie krótkiego pokazu, którego efektem było jeszcze kilka osób, które zdecydowały się dołączyć do proponowanych warsztatów. Dwa dni energetycznych zajęć za nami.

W środę 12 października zapraszamy wszystkich na wielkie SHOW do hali sportowej przy SP2, gdzie o godz. 17:00 Amerykanie i uczestnicy warsztatów zaprezentują pokaz swoich talentów i efekty trzydniowej pracy.

Niektórzy uczestnicy warsztatów gościli w swoich domach Młodych Amerykanów, dla rodzin było to wspaniałe doświadczenie.

JW