ZAGÓRZE ŚLĄSKIE 2016

Za nami już dwudniowe warsztaty psychoprofilaktyczne w Zagórzu Śląskim (29-30.09.2016), które co roku wspiera finansowo Stowarzyszenie Charytatywne Przyjaciół Dzieci „Słoneczko”, a w tym roku także Rada Rodziców. Tym razem uczestnicy mieli możliwość rozwijać swoje twórcze myślenie poprzez warsztaty psychologiczne oraz ceramiczne, zmierzyć się podczas zajęć z tematem radzenia sobie z agresją, a także pokonać swoje słabości podczas wspinaczki na Wielką Sowę. Odwiedziliśmy stadninę koni rasy śląskiej przy zamku Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu. Całością wydarzenia opiekowały się panie Marlena Rudnicka (pedagog i doradca zawodowy w jednej osobie) oraz Małgorzata Niklasińska (psycholog szkolny).