Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

SŁONECZNY POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO

O godzinie 8.00 mszą św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski 1 września 2016 roku rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017.

Oprawę muzyczną nabożeństwa zapewnił chór Cantabile pod batutą pani Joanny Kący.

Ks. Jacek Makówka w ciepłych słowach wspomniał o zmarłej na początku sierpnia drogiej koleżance – śp. Agnieszce Wierzyckiej – wspaniałej nauczycielce naszego gimnazjum.

Po mszy uczniowie spotkali się na placu apelowym szkoły, gdzie Pani Dyrektor Elżbieta Kich – Wiśniewska  przywitała wszystkich gimnazjalistów. Tradycyjnie przedstawiciele klas pierwszych przystąpili do ślubowania.

Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

Dobry nastrój i słoneczna pogoda nastawiły wszystkich optymistycznie do pracy w nowym roku szkolnym.