DNI JĘZYKÓW OBCYCH

W dniach 23 - 25 maja 2016 r. w  naszej szkole miały miejsce Dni Języków Obcych.

W pierwszym dniu uczniowie prezentowali najlepsze scenki językowe i wiersze, które przygotowywali w minionych tygodniach.

W drugim dniu odbył się konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych oraz konkurs "Mistrz Języka Angielskiego". Mistrzami języka angielskiego zostali: Karolina Łaśkiewicz 2e - I m.; Weronika Szafrańska 2b - II m. i Adam Rydzanicz 1a - III m.

W trzecim dniu był Finał Maratonu Języka Angielskiego i Niemieckiego, podczas którego prezentowano umiejętności komunikacyjne. W klasach pierwszych najlepszymi okazali się: Zuzanna Walczak 1f, Adam Rydzanicz 1a i Piotr Romański 1a. W klasach drugich najlepsi to: Magdalena Konecka 2f, Bartosz Pytlak 2b oraz Julia Ostrowska 2d. Trzydniową imprezę zakończyły występy wokalne. W czasie Dni Języków można było obejrzeć plakaty związane z kulturą różnych krajów.

Dzięki tej imprezie uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności językowe, kreatywność, talenty artystyczne i organizacyjne.