Promujemy zdrowie

13 piątek ... sukcesów początek

W piątek 13 września dzień w szkole był inny niż zwykle. Zamiast lekcji uczniowie uczestniczyli w różnych warsztatach. Najwięcej emocji wzbudzały zajęcia sportowe: szkolne MMA, taniec, tenis stołowy, szachy. Uczniowie klas VIII dla młodszych kolegów przygotowali gry i zabawy zręcznościowe (VIIIc), malowane gry (VIIIa), pokazali magię przyrody w laboratoriach (VIIIb), prowadzili zajęcia z programowania ozobotów i innych robotów (VIIa). Dzieci poznały, jak robić kreatywne notatki, jak wykorzystać kreatywnie iPady, również do tworzenia filmu. Artystycznie można się było wyżyć wykonując magic book, albo zaśpiewać i zagrać, również w karaoke językowym. Integracji i zabawie sprzyjały zakręcona gumizela i tower of power. Uczniowie przekonali się, jak może być fajnie w Klubie na magicznym dywanie, a jak ciekawie w teatrze z metaforą. Końcowym akcentem dnia był pokaz szkolnej mody (VIIa) oraz koncert talentów wokalnych (zespół Cantabile) i instrumentalnych (znakomite utwory zagrane na perkusji przez Marcela Rudnickiego z kl. VIIc. W dobrej zabawie uczestniczyli wszyscy uczniowie.

JW