Wolontariusze w akcji!!!

Grudzień i styczeń w Klubie Wolontariatu był bardzo intensywny. Wiele się działo! Przez prawie dwa tygodnie pakowaliśmy świąteczne zakupy klientom Intermarche. Poprzez to działanie pomogliśmy w leczeniu Izie, Ani, Idze i Blance. W szkole rozdawaliśmy upominki Bożonarodzeniowe oraz zbieraliśmy pieniążki na GÓRĘ GROSZA, które to przekazaliśmy Radzie SU. W styczniu napisaliśmy około 100 kartek urodzinowych dla chorej 6-letniej Mariki. Przez trzy dni  trzy dni prowadziliśmy Charytatywną Kawiarenkę z różnorodnym menu: tosty, gofry, ciasta, ciasteczka, kisiele, galaretki, popcorn, koktajle, soki itp., która cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. W ten sposób pomagaliśmy w rehabilitacji dla 2-letniego Grzesia. Przekazaliśmy też wiele worków plastikowych zakrętek dla Hospicjum w Lubinie. Nie zabrakło tez wolontariuszy z naszej szkoły w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Bardzo dziękujemy nauczycielom, uczniom, pracownikom szkoły za wsparcie naszych działań