To był czas pełen cudów i magii.

1

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły to Wy sprawiliście, że w okresie świątecznym cuda stały się realne jak nigdy dotąd. To Wy pokazaliście, że macie otwarte serca i tak bardzo chcecie pomagać. Za to wszystko ogromnie dziękuję w imieniu swoim i Pani Danusi. Słowa nie są w stanie wyrazić tej wdzięczności i tej radości, która była w oczach Pani Danusi kiedy rozpakowaliśmy te wszystkie podarki. Takie chwile na zawsze pozostają w pamięci. Podsumowując akcję Szlachetnej Paczki to przeszła one nasze najśmielsze oczekiwania. Udało się zebrać produkty żywnościowe i higieniczne w takiej ilości, że wspomogliśmy jeszcze dwie inne potrzebujące rodziny. Za zebrane pieniądze (odbyła się sprzedaż tostów, ciasta, wspomogli nas rodzice i poszczególne klasy przekazując niemałe kwoty) udało się kupić lodówkę (1100 zł) , duży zapas pieluchomajtek (250 zł) i pozostałe 300 zł przeznaczyliśmy na rehabilitację dziewczynki, która także potrzebowała pomocy i wsparcia. Otrzymaliśmy od ludzi o wielkim serduchu materac zmiennociśnieniowy, mikrofalówkę i rzeczy które ułatwią życie codzienne Pani Danusi. Jesteście cudowni, jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ!

Grodecka Amelia