Najlepsi!!!

Dnia 08 października 2018 r. odbyła się po raz siedemnasty cykliczna impreza Bieg na Orientację – Wyprawy Odkrywców. Organizatorem biegu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Powiatowego.Uczestnicy zawodów zmagali się z różnorodnymi zadaniami z zakresu geografii, biologii i elementów historii gminy Przemków oraz znajomością regionu. Ze zwycięstwa cieszyła się drużyna, która uzyskała najwyższe wyniki.

Wygrali uczniowie z gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach
II miejsce zajęli uczniowie gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie
III miejsce uczniowie z gimnazjum w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Radwanicach

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz każdy z uczestników nagrody i inne upominki ufundowane przez Zarząd Powiatu w Polkowicach. Na zakończenie imprezy odbyło się ognisko, podczas którego uczestnicy piekli kiełbaski. Dopisała pogoda, co w czasie imprezy plenerowej jest niezwykle ważne.