chef 1417239 960 720

 

Jadłospis

od 11.11.2019 r. do  22.11.2019 r.

11.11

                DZIEŃ WOLNY

18.11

 

Zupa ogórkowa     1,6,8

Zapiekanka makaronowa z szynką i warzywami

Pomidorowa salsa     1,2,6,8

Kompot

12.11

Kapuśniak z kiszonej kapusty z kiełbasą  1,8

Placki ziemniaczane ze śmietaną  i cukrem

Pieczywo                                       1,2,6

Kompot, owoc

19.11

 

Rosół z makaronem    1,8

Kotlet schabowy panierowany

Mizeria z jogurtem    1,2,6

Ziemniaki

Kompot

13.11

Zupa pomidorowa z ryżem    1,6,8

Kotlet mielony  1,2,6

Surówka z pora, marchewki i jabłka

Ziemniaki

Kompot, soczek owocowy

20.11

 

Zupa grochowa z kiełbasą    1,8

Pierogi leniwe z masełkiem i bułką tartą     1,6

Kompot

Owoc

14.11

Zupa z fasolki szparagowej    1,8

Polędwiczki wieprzowe w sosie własnym

Surówka z ogórka korniszona z selerem  1,8

Kasza bulgur

Kompot

21.11

 

Zupa „Shrek” z grzankami    1,6,8

Gulasz wieprzowy

Buraczki z cebulką

Kasza gryczana       1

Kompot

15.11

Zupa szczawiowo-szpinakowa z jajkiem      1,2,6,8

Filet z miruny w panierce  1,2,3

Kompot

Surówka z białej kapusty i ogórka

Ziemniaki

22.11

 

Krupnik z kaszy jęczmiennej    1,8

Filet z morszczuka w cieście  1,2,3,6

Surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem

i warzywami

Ziemniaki    Kompot

ALERGENY: 1) Gluten      4) Orzeszki ziemne      7) Orzechy     10) Nasiona sezamu

2) Jaja          5) Soja                          8) Seler

3) Ryby        6) Mleko                      9) Gorczyca

 

INFORMACJA
w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności

Z dniem 13 grudnia 2014 zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011
w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności”, między innymi dotyczących składników powodujących alergie lub reakcję nietolerancji.

Informujemy, że w sporządzanych przez naszą stołówkę potrawach mogą występować substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji, które zostały wyszczególnione w załączniku II Rozporządzenia (UE) nr 1169/2011.

  • Kolorem czerwonym zostały wyszczególnione substancje alergizujące, które mogą występować w potrawach serwowanych przez naszą stołówkę szkolną.

 Wykaz substancji i produktów powodujących alergie lub reakcje nietolerancji

  1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut oraz produkty pochodne.
  2. Skorupiaki i produkty pochodne.
  3. Jaja i produkty pochodne.
  4. Ryby i produkty pochodne.
  5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne.
  6. Soja i produkty pochodne.
  7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
  8. Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe orzechy włoskie, orzechy nerkowca orzeszki pekan, orzechy brazylijskie, pistacje/orzechy pistacjowe, orzechy makadamie, a także produkty pochodne.
  9. Seler i produkty pochodne.
  10. Gorczyca i produkty pochodne.
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne.
  12. Dwutlenek siarki.
  13. Łubin i produkty przygotowane na ich bazie.
  14. Mięczaki i produkty przygotowane na ich bazie.

 

 

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH ZA OBIADY
W STOŁÓWCE SZKOLNEJ PRZY UL. KARDYNAŁA B. KOMINKA 1

OPŁATA  ZA OBIADY W MIESIĄCU LISTOPADZIE  WYNOSI:

- uczniowie 0 – IV -  85,50 zł   (4,50 zł x 19 dni)

- grupa przedszkolna Montessori – 133, 00 zł

 TERMINY PŁATNOŚCI W LISTOPADZIE 2019:

  1. Gotówką lub kartą płatniczą u intendenta szkoły – od 12 do 15 listopada.
  2. Przelewem bankowym – od 12 do 15 listopada.

Przy płatności przelewem na rachunku bankowym należy podać informacje:

  • Rachunek bankowy: Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach, ul. Kardynała B. Kominka 1
  • Nr konta: 67 1020 3017 0000 2202 0485 7324.
  • W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko ucznia / klasę / płatność za miesiąc ……..

WAŻNE:

  • Przelewem bankowym opłata za obiady musi być dokonana najpóźniej do 15 każdego miesiąca.
  • Przed dokonaniem płatności przelewem Rodzic zobowiązany jest do wcześniejszego  uzgodnienia dokładnej kwoty do zapłaty za dany miesiąc 
    z  intendentem osobiście lub telefonicznie: nr tel.: 76 845 16 42, wew. 7,
    (należy bowiem sprawdzić, czy kwota jest pomniejszona o zgłoszoną wcześniej nieobecność dziecka na obiedzie).
  • Nieobecność dziecka na obiedzie w dniu bieżącym należy zgłosić najpóźniej do godz. 8.30 intendentowi szkoły osobiście lub telefonicznie. Obiad na wynos można wziąć nieobecnemu dziecku tylko w wyjątkowych sytuacjach, za zgodą kierownika świetlicy.
  • Nieobecność dzieci na obiedzie ze względu na wycieczki klasowe zgłasza intendentowi wychowawca klasy.

                                    Kierownik świetlicy:
                                                      Małgorzata Jakubowska

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA WYCHOWANKÓW ŚWIETLICOWEJ GROMADY

 

Dzień kropki

 

Jesienne drzewo metodą edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej

 

Kasztanowe ślimaczki

Informujemy rodziców, że:

  • w dniach 29.08 i 30.08.2019 r. (czwartek, piątek) w godzinach od 10:00 do 12:00 odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci oddziału przedszkolnego – Grupa Tradycyjna. Dzieci spotykają się z wychowawcami w sali 208.
    Prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w napoje.

  • w dniach 27.08, 28.08 i 29.08.2019 r. (wtorek, środa, czwartek) w godzinach od 9:00 do 12:00 odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci oddziału przedszkolnego – Grupa Montessori. Dzieci spotykają się z wychowawcą w sali 209.
    Prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w napoje. 

  • w dniach 28.08 i 29.08.2019 r. (środa, czwartek) w godzinach od 9:00 do 10:30 odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci klas pierwszych.
    Dzieci spotykają się z wychowawcami w salach:
    Klasa I a – wychowawca pani Anna Mroczko – sala nr 6
    Klasa I b – wychowawca pani Grażyna Habraszka – sala nr 105
    Klasa I c – wychowawca pani Monika Koncur – sala nr 4
    Klasa I d – wychowawca Beata Kaczanowska – sala nr 107
    Prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w napoje.

19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. Odbyły się dwie uroczystości pożegnania absolwentów (klas ósmych i gimnazjalnych), na których najlepszym absolwentom zostały wręczone Nagrody Burmistrza i świadectwa z wyróżnieniem. Uczniowie pozostałych klas spotkali się z wychowawcami w salach. W tym roku szkolnym po raz pierwszy zostały wręczone puchary „Mistrza” w kilku kategoriach (w każdym poziomie klas). Oto najlepsi w danej dziedzinie:

Mistrz Nauki
Gliszczyńska Pola kl. 4b
Prymatczuk Wiktor kl. 5e, Bańka Bartłomiej kl. 5f 
Amelia Omińska kl. 6c
Julia Latos kl. 7c
Otylia Stępień kl. 8d, Krzysztof  Pajdowski kl. 8d

Mistrz Sportu
Ambroziak Maksym  4 b 
Koszykarki - Katarzyna Bajus, Dobrochna Bogus, Nikola Jarosz, Julia Łysakowska, Martyna Owczarek, Klaudia Pilichowska, Weronika Piotrowicz, Izabela Romaszko, Bianka Szewczyk, Wiktoria Tetera, Ala Tylkowska, Hanna Klepuszewska
Dobrochna Bogus kl. 6d
Julia Latos kl. 7c
Kornel Powaserowski kl. 8d

Mistrz Frekwencji
Biedrzycka Julia  1a, Tomalik Tomasz  1b, Turczynowski Wojciech  1 c
Florek Szymon 2 d, Kwas Oliwia 2 d
Zborowski Nikodem 4a. Podsiadlikowski Gracjan 4d, Koliński Bartosz 4 e, Szumańska Matylda 4g, 
Glapiński Kacper 4 h, Kubacki Olivier 4 h, 
Pólkowski Dawid 5e, Tkaczyk Roksana  5f 
Maja Klimkiewicz kl. 7b
Otylia Stępień 8d, Tomasz Łyga 8b, Konrad Krysztof 8c

Mistrz Aktywności Społecznej
Klepuszewska Hanna 5 f; Piertanik Klaudia 5 f; Pólkowski Dawid 5 e
Julia Lorek kl. VIa
Hanna Doskocz kl. VIIIa

Mistrz Egzaminu
Kamil Jakubowski kl. VIIIe
Hanna Doskocz kl. VIIIa
Emilia Łachowska kl. VIIIc

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów i życzymy odpoczynku w czasie wakacji, a absolwentom dostania się do wymarzonych szkół.

JW